Artur Kurasz ponadto zdobył puchar za najlepszego zawodnika do 18 lat oraz najmocniejsze ogniwo drużyny. W dalszej klasyfikacji nasi zawodnicy uplasował się na następujących miejscach: Marek Kurasz 11 miejsce, Szymon Nielaba 12 miejsce, Patryk Duda 31 miejsce, Sławomir Łuska 32 miejsce, Tobiasz Kacprzak 43 miejsce, Natalia Gawełczyk 65 miejsce, Karolina Starzyczny 70 miejsce. W zawodach udział wzięło 76 zawodników z województw małopolskie, śląskie, opolskie. Tego dnia nasza reprezentacji po raz pierwszy wstąpiła w nowych koszulkach. Dzięki tak wspaniałemu wynikowi Piotr Kuboń wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji indywidualnej,  a Sparta zmniejszyła różnicę do prowadzącej w klasyfikacji drużynowej drużyny z Wodzisławia i zajmuje II miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju oraz juniorem do 12 lat okazała się Martyna Mazurczyk z Wodzisław Śl. (10 miejsce), najlepszym juniorem do 15 lat został Jakub Kaziur z Rybnika (4 miejsce), najlepszym juniorem do 10 lat został Kamil Pitlok z Żor (35 miejsce). Turniej zorganizowany został przez Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne. Wink Więcej informacji oraz zdjęcia dostępne są na naszej klubowej stronie: http://uks-sparta.org/index.php?option=com_content&view=article&id=49:sparta-zdobya-cae-podium&catid=15:wydarzenia-hokej&Itemid=5 //Marek Kurasz www.uks-sparta.org Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.